I nagroda w ogólnopolskim konkursie architektonicznym "Współczesna Kamienica Łódzka" oraz wyróżnienie za najlepiej rozwiązane mieszkanie, listopad 2016.
zobacz projekt

 

II nagroda w ogólnopolskim konkursie na projekt rozbudowy i modernizacji zabytkowego Szpitala im. Janusza Korczaka w Łodzi, wrzesień 2009.
zobacz projekt

II nagroda w ogólnopolskim konkursie na projekt budynku Hospicjum stacjonarnego na terenie szpitala im. H. Jordana przy ul. Przyrodniczej w Łodzi, 2007.
zobacz projekt

I nagroda w konkursie ogólnopolskim na modernizację i przebudowę Placu Wolności w Łodzi - wspólnie z Karolem Saloni-Marczewskim, listopad 2007.
zobacz projekt

Wyróżnienie w kategorii Łazienka Rodzinna w konkursie Cersanit, 2006.
zobacz projekt

III nagroda w konkursie na zagospodarowanie Placu Katedralnego im. Jana Pawła II w Łodzi, 2006.

I nagroda w konkursie ogólnopolskim na rozbudowę Szpitala Praskiego w Warszawie - wspólnie z Januszem Wyżnikiewiczem, 2005.
zobacz projekt

I nagroda w ogólnopolskim konkursie „Kolorowe Osiedla” na kolorystykę osiedla „Na Skarpie” w Krakowie projektu Romualda Loeglera pod patronatem „Architektura & Biznes” - publikacja „Architektura & Biznes” 7/8 2004.

I nagroda w ogólnopolskim konkursie na dom ceramiczny z poddaszem użytkowym, pod patronatem pism "Architektura & Biznes" i "Architektura - Murator" - publikacja w „Architektura - Murator” styczeń 2004, „Architektura & Biznes” styczeń 2004.
zobacz projekt