I nagroda w ogólnopolskim konkursie architektonicznym "Współczesna Kamienica Łódzka" oraz wyróżnienie za najlepiej rozwiązane mieszkanie, listopad 2016.

zobacz projekt

Architekt Łódź, pracownia architektoniczna Łódź, Konkurs na współczesną kamienicę - projekt budynku jednorodzinnego w historycznym centrum Łodzi.

II nagroda w ogólnopolskim konkursie na projekt rozbudowy i modernizacji zabytkowego Szpitala im. Janusza Korczaka w Łodzi, wrzesień 2009.

zobacz projekt

Architekt Łódź, projekty służby zdrowia Łódź, pracownia architektoniczna Łódź - II nagroda w konkursie na rozbudowę szpitala im. Janusza Korczaka w Łodzi

II nagroda w ogólnopolskim konkursie na projekt budynku Hospicjum stacjonarnego na terenie szpitala im. H. Jordana przy ul. Przyrodniczej w Łodzi, 2007.

zobacz projekt

Architekt Łódź, projektowanie obiektów służby zdrowia Łódź, projekt szpitala z ambulatorium, widok od strony ogrodów.

I nagroda w konkursie ogólnopolskim na modernizację i przebudowę Placu Wolności w Łodzi - wspólnie z Karolem Saloni-Marczewskim, listopad 2007.

zobacz projekt

Architekt Łódź, projektowanie urbanistyczne, projekt Placu Wolności w Łodzi

Wyróżnienie w kategorii Łazienka Rodzinna w konkursie Cersanit, 2006.

zobacz projekt

Architekt Łódź, projekty wnętrz Łódź, niezwykłe łazienki, oryginalny projekt konkursowy wyróżniony w konkursie Cersanit,
Projektowanie wnętrz Łódź, projekty wnętrz

I nagroda w konkursie ogólnopolskim na rozbudowę Szpitala Praskiego w Warszawie - wspólnie z Januszem Wyżnikiewiczem, 2005.

zobacz projekt

Architekt Łódź, pracownia architektoniczna Łódź, projekty służby zdrowia, projekt szpitala Praskiego - I nagroda w konkurskie

I nagroda w ogólnopolskim konkursie „Kolorowe Osiedla” na kolorystykę osiedla „Na Skarpie” w Krakowie projektu Romualda Loeglera pod patronatem „Architektura & Biznes” - publikacja „Architektura & Biznes” 7/8 2004.

I nagroda w ogólnopolskim konkursie na dom ceramiczny z poddaszem użytkowym, pod patronatem pism "Architektura & Biznes" i "Architektura - Murator" - publikacja w „Architektura - Murator” styczeń 2004, „Architektura & Biznes” styczeń 2004.

zobacz projekt

Architekt Łódź, projekty domów jednorodzinnych Łódź, projekt indywidualny Łódź
Architekt Łódź