l_na-salon.jpg

Projekt wnętrz nowoczesnego domu jednorodzinnego pod Łodzią. Architektura wnętrza jest spójna z projektem budynku, który powstał również w naszej pracowni. Spokojna paleta kolorów z dominującą barwą granatu jest znakomitym tłem dla dzieł sztuki i oryginalnych mebli.

viz-1_ll.jpg

Projekt wnętrz domu jednorodzinnego w Łodzi. Projekt w swoich założeniach miał ignorować mody i przemijające trendy. Pasja podróżnicza właścicieli i kolekcja pięknych, orientalnych mebli i przedmiotów użytkowych stała się inspiracją dla architektów. Powstało wnętrze ponadczasowe, w którym stare, oryginalne meble i współczesna sztuka czują się znakomicie.

viz-na-kominek.jpg

Projekt wykonany przez architekta wnętrz dla domu (F), który powstał w naszej pracowni. Ze względu na niezwykle atrakcyjną przestrzeń , która została zdefiniowana już w trakcie prac nad projektem budowlanym oraz doskonałe połączenie wnętrz z ogrodem ten projekt to klasyczny "samograj". Minimalistyczne meble, ukryte ościeżnice drzwi, oryginalne lampy i motyw cegły kominka, który został zastosowany również na zewnątrz budynku, wystarczyły aby stworzyć niepowtarzalne wnętrze.