znakvizogrod.jpg

Projekt indywidualny domu parterowego pod Łodzią. Projekt domu nowoczesnego i minimalistycznego w wyrazie, w którym struktura wewnętrzna ma odzwierciedlenie w układzie brył budynku. Architekt zastosował duże płaszczyzny szkła, efektowny horyzontalny układ i przeszklone niewielkie atrium przy tarasie, które decyduje o atrakcyjności tego domu.

warszewicevizlo.jpg

Projekt indywidualny domu jednorodzinnego na wsi pod Łodzią. Jest to projekt domu tradycyjnego z cegły. Projekt nawiązuje do angielskiej architektury wiejskich posiadłości, w tym do projektów architekta Charlesa Voyseya, lecz jednocześnie odwołuje się do tradycyjnej, lokalnej architektury chrakterystycznej dla okolic Strykowa. Malownicza bryła, czerwona ceglana elewacja, biała stolarka i siwoszary wysoki dach tworzą niepowtarzalny klimat sielskiego życia na wsi.

logo_wiz1_podkrecone.jpg

Indywidualny projekt domu jednorodzinnego na wsi pod Łodzią. Jest to projekt domu tradycyjnego z cegły, o symetrycznej elewacji na planie litery T. Architekci użyli na elewację lokalnego materiału - cegły z cegielni Dąbrówka, znanej z wielu realizacji historycznych. Duże płaszczyzny okien są ukłonem architektów w stronę nowoczesności, wpuszczają do wnętrz dużo światła, a także zapewniają kontakt z widokami otwartego krajobrazu Wzniesień Łódzkich.

okladka-albumu-borka.jpg

Indywidualny projekt domu jednorodzinnego w Łodzi. Dom przeznaczony dla rodziny czteroosobowej, z częścią dzienną, pokojem gościnnym z łazienką na parterze oraz trzema sypialniami, dużą łazienką i dwoma garderobami na poddaszu. Na nietypowej działce w kształcie równoległoboku architekci zaprojektowali wygodny, przytulny dom z uskokami bryły wpisującymi się w teren i kształtującymi strefę wejścia do budynku, wjazdu i ogrodzenia. Szara cegła klinkierowa nadaje architekturze domu rys szlachetności i ponadczasowości. Prezentacja projektu i realizacji opublikowana została w czasopiśmie "Ładny Dom" w artykule "W sam raz dla rodziny".

skadrowanyimg_4828.jpg

Indywidualny projekt domu jednorodzinnego w typie miejskiej rezydencji, zrealizowany w Łodzi. Jest to projekt, który pomimo  tradycyjnego postrzegania architektury i klasycznej, niemal idealnie symetrycznej kompozycji rzutu i elewacji, prezentuje bardzo nowoczesny charakter. Duże przeszklenia, ruchome żaluzje z drewna modrzewiowego, a także wyposażenie techniczne domu zgodne jest z najnowocześniejszymi technologiami w budownictwie.

img_20190617_102055.jpg

Projekt indywidualny domu jednorodzinnego w Łodzi. Projekt domu parterowego o nowoczesnej, minimalistycznej architekturze. Dom o nietypowej lokalizacji w bliskiej odległości od autostrady wmagał od architekta nieszablonowego podejścia. Wydłużone skrzydło domu, kryte wysokim dwuspadowym dachem stanowi rodzaj ekranu akustycznego chroniącego wewnętrzną przestrzeń domu. Projekt wnętrz można obejrzeć tutaj

logoviz_od-ogrodu.jpg

Projekt indywidualny domu jednorodzinnego w Łodzi. Projekt domu nowoczesnego, piętrowego z płaskim dachem i garażem dwustanowiskowym, projekt o estetyce modrenistycznej. Architekt nawiązał do słynnego w historii architetktury kierunku Bauhaus.

viz-z-boku-z-logo.png

Projekt indywidualny domu jednorodzinnego pod Łodzią. Projekt o minimalistycznej, oszczędnej architekturze, lecz w kompozycji bryły odnoszący się do klasycznych kanonów projektowania. Bryła główna z dwuspadowym dachem uzupełniona jest dwoma symetrycznymi skrzydłami. Osią kompozycji jest oś wejściowa, która jest przedłużona kanałem wodnym obok tarasu. Otwarty plan, przestronne wnętrza i duże przeszklenia umożliwjające widoki na ogród i przyrodę decydują o pięknie i atrakcyjności domu.

viz_4_1.jpg

Projekt indywidualny domu jednorodzinnego pod Łodzią. Dom zlokalizowany na terenie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Architekt nawiązał do lokalnych tradycji budownictwa siedliskowego dzieląc bryłę domu na dwie części - część mieszkalną i część gospodarczą z garażem. Bryły te otacza ceglany mur tworzący jednolitą ścianę i spajający części w jedną całość. Duże przeszklenia, podcienia i minimalistyczny detal nadają projektowi nowoczesny charakter.