Patrzymy na architekturę wspólnie lecz każdy swoim okiem. Prowadzimy biuro architektoniczne już od 15 lat, tworząc uzupełniający i wspierajacy się zespół architektów. Razem możemy i widzimy więcej. Inspirujemy się nawzajem, chcielibyśmy inspirować również Was. Zapraszamy.

Architekt Łódź, Warszawa, architekt wnętrz

Marcin Kokoszkiewicz - architekt, mieszka i pracuje w Łodzi, ukończył w 1998 roku Wydział Architektury na Politechnice Łódzkiej, obecnie pisze pracę doktorską na temat architektury władzy, od 2001 roku posiada uprawnienia budowlane do projektowania architektonicznego w nieograniczonym zakresie, członek Rady Łódzkiej Okręgowej Izby Architektów RP, członek SARP, laureat wielu konkursów architektonicznych. Ambitny perfekcjonista, sportowiec z natury i zamiłowania.

Architekt Łódź, Warszawa, biuro projektowe, projekty wnętrz i domów
architekt wnętrz Łódź, projekty wnętrz klasycznych, mebli unikatowych, zabudów i kuchni

Joanna Raczko-Kokoszkiewicz-  architekt, mieszka i pracuje w Łodzi, ukończyła w 1998 roku Wydział Architektury na Politechnice Łódzkiej, od 2001 roku posiada uprawnienia budowlane do projektowania architektonicznego w nieograniczonym zakresie, jest członkiem Łódzkiej Okręgowej Izby Architektów oraz członkiem SARP, laureatka wielu konkursów architektonicznych. Gdyby mogła urodzić się jeszcze raz zostałaby... architektem. Najlepsze pomysły przychodzą jej do głowy w czasie biegania. Pisze satyrycznego bloga o architekturze i limeryki, głównie o architektach.

fot.: Agnieszka Brocki

Wizualizacje komputerowe: Karol Saloni-Marczewski