Łazienka rodzinna - wyróżnienie w konkursie Cersanit 2006

Przestrzeń łazienki zbudowana jest z niewidocznych modułów, odzwierciedlonych w podziałach ścian, podłogi i sufitu. Umieszczono w niej cztery rucome ścianki z półprzezroczystego szkła, poruszające się w czterech płaszczyznach oddzielających moduły.
Ścianki zaprojektowano w czterech kolorach: czerwona, żółtą, niebieską i zieloną. Zielona i niebieska, sprzyjające relaksacji, towarzyszą strefie kąpieli, w której przebywamy długo. Ścianki czerwoną i żółtą zaprojektowano w części łazienki, w której przebywamy krócej.
Przesuwając ścianki budujemy nowe relacje przestrzenne, wydzielamy strefy funkcjonalne i tworzymy kompozycje barwne wykorzystując grę nakładających się na siebie transparentnych kolorów.
Surowe i pozbawione koloru wykończenie ścian i podłogi tworzy tło dla barwnych elementów ruchomych oraz obudowy wanny i wiszących pod umywalkami szafek- prostopadłościanów.
Przesuwne plaszczyzny nie tylko umożliwiają elastyczne dostosowanie przestrzeni łazienki do chwilowych potrzeb, wprowadzają również do codziennego życia rodziny element zabawy i kreacji.